Sacensību sasniegumi

9.decembrī Krakovā, Polijā "Tauron Arena" norisinājās FIM Superenduro Pasaules un Eiropas kausa sacensības. Sacensību ietvaros norisinājās arī Hard enduro braucieni bērnu klasēm 65cc, 85cc un Junioriem. Inguss Supe, startējot 85cc klasē, izcīnīja augsto 3.vietu un kāpa uz goda pjedestāla.

2.decembrī Rīgas Motormuzejā norisinājās Latvijas Motosporta federācijas 2023.gada enduro sezonas laureātu apbalvošana. Pasākumā piedalījās motokluba "Sigulda Racing Team" sportists Inguss Supe, kurš 2023.gada sezonā izcīnīja 1.vietu Latvijas Kausā "Cross Country" disciplīnā 85cc motociklu klasē. Otrajā vietā Ričards Dambergs un trešajā vietā Gusts...

Sestdien, 25.novembrī "Jūdažu" trasē norisinājās "Ziemas kausa" sacensību 1.posms triālā. Pasākumā piedalījās 43 dalībnieki no Siguldas, Inčukalna, Sauriešiem, Rīgas, Ķekavas, Carnikavas un Jelgavas. Par Jūdažu posma absolūto uzvarētāju kļuva Daniels Grīnfelds ar 1557 punktiem.

14.oktobrī Ozolnieku novadā, Ānes muiža norisinājās 2023. gada Latvijas Motosporta federācijas Latvijas čempionāta triālā sezonas apbalvošanas ceremonija. Pasākumā piedalījās vairāki motokluba "Sigulda Racing Team" sportisti, kuri izcīnījuši vietas uz goda pjedestāla. Latvijas klubu čempionātā "Sigulda Racing Team" izcīnīja 2. vietu.

21.oktobrī Grobiņā, "Vikin Trial" parkā norisinājās "OCTOBERFEST" triāla sacensības. "Sigulda Racing Team" sacensībās pārstāvēja 10 sportisti:

14.oktobrī Madonā, "Smeceres sils" trasē aizvadītas Hard Enduro sacensības "Madona Teams Challenge", kurās startēja Inguss Supe. Sacensībās Inguss Supe startēja vienā komandā jeb pārī ar Agri Biezo, izcīnot augsto 3.vietu.

23.septembrī Siguldā aizvadīts Latvijas Nacionālā kausa motokrosā šī gada noslēdzošais 7.posms, kurā startēja siguldietis Inguss Supe. Sacensību pirmajā braucienā Inguss izcīnīja 4.vietu, savukārt otrā braucienā – 5.vietu, kas dienas kopvērtējumā Siguldā deva 2.vietu MX85 vecākie grupu klasē.

2023-09-13

9.septembrī Madonas novadā, Lubānas mototrasē norisinājās Latvijas kausa "Cross Country" noslēdzošais 5.posms enduro sacensībām. 1.vietu izcīnīja motokluba "Sigulda Racing Team" biedrs Inguss Supe, startējot solo 85cc klasē.

10.septembrī "Stīveru" mototrasē norisināsies "Tēvu dienas" pasākums, kura ietvaros norisināsies "Minikausa" 4.posma treniņsacensības un biedrības Siguldas Triāla klubs "Minimoto" realizētā projekta par Triāla sacensību aprīkojuma iegādi (Nr.23-04-AL32-A019.2202-000003) atklāšanas pasākums.