Motoklubs "Sigulda Racing Team"

Misija

Motoklubs "Sigulda Racing Team" ir ģimeniska motosporta domubiedru grupa, kas rada un nodrošina labvēlīgu vidi un resursus gan brīvā laika pavadīšanai, gan ceļā uz augstiem sasniegumiem. Mēs startējam triāla, enduro un motokrosa sacensībās, kā arī ikdienā organizējam Moto treniņus ikvienam interesentam. 

Vīzija

Mēs esam dažāda vecuma, dažāda līmeņa un dažādu profesiju pārstāvji. Mēs nākam no dažādām vietām un mēs esam brīvi savos uzskatos. Tomēr visi esam tehniku mīloša, līdzīgi domājoša un ar sportisku garu apveltīta cilvēku grupa. Tādēļ mēs vienojāmies, ka savā klubā radīsim sistēmu, kas veidos un uzturēs tradīcijas, un mēs paši noteiksim iekšējās kārtības principus, ko katrs biedrs zinās un ievēros. Mēs tos iemācīsim saviem bērniem, kuri būs mūsu kluba tradīciju turpinātāji. Kluba biedrus vieno ne tikai iespēja kopā labi pavadīt laiku, bet klubs ir savstarpējas palīdzības tīkls arī ikdienā. Kluba biedri piedalīsies sacensībās un pasākumos, kā arī paši organizēs savus pasākumus. Mēs regulāri popularizēsim savu darbību un vēlamies izveidot daudzveidīgu un funkcionālu trasi.

Mēs uzņemsimies atbildību par sevi un saviem biedriem, kā arī mēs būsim atvērti līdzīgi domājošiem, lai uzņemtu savā saimē. Biedri piedalīsies ikgadējos kluba pasākumos un iesaistīsies to organizēšanā. Mēs katrs izdzīvosim savu sapni un piepildīsim savus mērķus.

Mēs strādāsim pie tā, lai mūsu spējīgākie bērni startētu Eiropas līmeņa sacensībās, kā arī kļūtu par nākamajiem Latvijas izlases dalībniekiem motosportā. Bet tiem, kam labāk padosies trenēt vai organizēt pasākumus, mēs noteikti atbalstīsim kļūt par treneriem un aktīviem kluba biedriem. Tādejādi mēs vēlamies, lai arī mūsu bērni un mazbērni turpina kluba tradīcijas, kā arī mūsu kluba vērtības tur augstā godā un cieņā.

Par mums

Motoklubs izveidots 2018.gadā, uzsākot "Minimoto" triāla treniņus bērniem. Šobrīd to veido vairāk kā 30 ģimenes, kurās ikdienā trenējas gan mazi, gan lieli, gan vairāk, gan mazāk pieredzējuši. Mūs vieno aizraušanās ar motocikliem, un motosports ir kļuvis par mūsu ikdienas dzīves neatņemamu sastāvdaļu. Kluba sākotnējā treniņbāze atradās Peltēs. Šobrīd klubam ir jau četras treniņu bāzes vietas - Peltēs, iekštelpu trase Jūdažos, karjers Stīveros un atsevišķa treniņu grupa un trase Sauriešos. Treniņus vada divi pastāvīgi treneri, bet tiek strādāts pie jaunu treneru piesaistes un apmācībām. Klubs organizē savu sacensību seriālu "Ziemas kauss" un "Minikauss", kā arī Latvijas čempionāta posmus Siguldā un Sauriešos. 2022.gadā motoklubs reģistrēts oficiāli kā "Sigulda Racing Team", kas apvienos mūs ilgtermiņā, lai īstenotu mūsu ikdienas mērķus un nākotnes plānus.

Vērtības

 • Biedri - mūsu spēks slēpjas mūsu biedros: tās ir mūsu ģimenes, mūsu bērni un jaunieši, vecāki, draugi un paziņas.
 • Motosports - mums katram ir dažādi mērķi, tomēr mūs visus vieno mīlestība pret motosportu, kas ir pamatu pamats mūsu fiziskai un mentālai veselībai ikdienā.
 • Izaugsme - mēs apzināmies, ka mūsu klubs kā organizācija spēs attīstīties tikai tad, ja mēs katrs progresēsim savā izaugsmē.

Stratēģiskie mērķi 2023 - 2028

 1. Izstrādāsim strukturētu un uz tehnikas attīstīšanu balstītu treniņu programmu.
 2. Piesaistīsim un apmācīsim jaunos trenerus.
 3. Organizēsim regulārus treniņus un treniņnometnes, piesaistot viestrenerus.
 4. Organizēsim Latvijas čempionāta, "Ziemas kausa" un "Minikausa" sacensības triālā.
 5. Kļūsim par atpazīstamu un prestižu Baltijas līmeņa motoklubu triālā un enduro.
 6. Cīnīsimies par augstākajām vietām Baltijas līmeņa sacensībās, kā arī piedalīsimies kādā no Eiropas čempionāta posmiem.
 7. Uzbūvēsim pilnvērtīgu Latvijas čempionāta līmeņa triāla trasi Stīveros.
 8. Organizēsim ikgadējus "bez motocikla" pasākumus kluba biedru saliedēšanai.

Kluba valdes sastāvs: Kaspars Karls, Gatis Starcevs, Ģirts Dubavs, Andris Luriņš, Armands Naumovs, Toms Beinerts, Edgars Vilcāns, Kristaps Bērziņš, Aiga Cunska, Kaspars Īle un Normunds Broks.