Moto treniņi

"Moto treniņi" ir triāla nodarbības bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem, kas vēlas iemācīties droši un tehniski pareizi braukt ar motociku. Treniņi paredzēti gan brīvā laika pavadīšanas, gan augstu sasniegumu nolūkos. Nodarbībām ir izstrādāta un licencēta speciāla treniņa programma. Pieejami šādi nomas motocikli: Oset12, Oset16 un TRRS20 elektro motocikli bērniem un GasGas 125cc iekšdedzes motocikls pieaugušajiem. Iznomā motociklus saviem pirmajiem treniņiem aplikācijā BOOKLA

Iznomā motociklu BOOKLA aplikācijā

KĀ mēs trenējamies?

Treniņi notiek grupās, kas tiek iedalītas pēc braucēju meistarības un vecumiem: A, B, C, D, E (no 7 gadu vecuma un pieaugušie) un Rūķu grupas (no 3 gadu vecuma). Grupās parasti piedalās 5-7 dalībnieki. Treniņos apmācam un pilnveidojam braukšanas prasmes ar mototriāla tehnikas paņēmieniem.  

CIK maksā treniņi?

  • 30 eur/ mēnesī (nodarbībām 1x nedēļā- ABONEMENTS)*
  • 50 eur/ mēnesī (nodarbībām 2x nedēļā- ABONEMENTS)*
  • 10 eur/ 1x apmeklējums*
  • 30-50 eur/1x apmeklējuma, motocikla īres maksa (rezervācija un apmaksa aplikācijā BOOKLA)
    *treniņiem ir licencēta programma, var iesniegt VID attaisnotajiem izdevumiem

KUR mēs trenējamies? 

Mums ir četras dažādas trases: Stīveros, Jūdažos, Peltēs un Sauriešos. Treniņu vieta katru nedēļu tiek mainīta, pielāgojoties laikapstākļiem un lai dažādotu nodarbību procesu. Treniņa vieta tiek izsūtīta iknedēļas nodarbību grafikā "Moto treniņi" WhatsApp grupā.