Moto treniņi

"Moto treniņi" ir triāla nodarbības bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem, kas vēlas iemācīties droši un tehniski pareizi braukt ar motociku. Treniņi paredzēti gan brīvā laika pavadīšanas, gan augstu sasniegumu nolūkos. Nodarbībām ir izstrādāta un licencēta speciāla treniņa programma. Pieejami šādi nomas motocikli: Oset12, Oset16 un TRRS20 elektro motocikli bērniem un GasGas 125cc iekšdedzes motocikls pieaugušajiem. Iznomā motociklus saviem pirmajiem treniņiem aplikācijā BOOKLA
Nodarbības vada treneri: Kaspars Karls & Kristaps Ķīlis 

KĀ un KAD mēs trenējamies?

Treniņi notiek grupās, kas tiek iedalītas pēc braucēju meistarības un vecumiem: A, B, C, D, E (no 7 gadu vecuma un pieaugušie) un Rūķu grupas (no 3 gadu vecuma). Grupās parasti piedalās 5-7 dalībnieki. Treniņi notiek: pirmdienās un ceturtdienās plkst. 18:00-20:00 (A, B, C, D grupas līmeņi, vairāk orientēti uz sacensībām un rezultātu) un otrdienās plkst. 18:00 (Rūķu grupa pašiem mazākajiem 3-5 gadu vecumam, pirmie solīši motosportā, pamatu apgūšana ar rotaļu metodēm) un plkst. 19:00 (iesācēji E grupas līmenis, vecums 6+ un vecāki, pamatu prasmju apgūšanai). Treniņos apmācam un pilnveidojam braukšanas prasmes ar mototriāla tehnikas paņēmieniem (līdzsvara, braukšanas uzsākšanas, ratā paraušanas, kājās stāvēšanas, bremzēšanas u.c. pamata vingrinājumiem).  

Iznomā motociklu BOOKLA aplikācijā

CIK maksā treniņi?

KUR mēs trenējamies? 

Mums ir četras dažādas trases: Stīveros, Jūdažos, Peltēs un Sauriešos. Treniņu vieta katru nedēļu tiek mainīta, pielāgojoties laikapstākļiem un lai dažādotu nodarbību procesu. Treniņa vieta tiek izsūtīta iknedēļas nodarbību grafikā "Moto treniņi" WhatsApp grupā.