Moto treniņi

"Moto treniņi" ir triāla nodarbības bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem, kas vēlas iemācīties droši un tehniski pareizi braukt ar motociku. Treniņi paredzēti gan brīvā laika pavadīšanas, gan augstu sasniegumu nolūkos. Nodarbībām ir izstrādāta un licencēta speciāla treniņa programma. Pieejami šādi nomas motocikli: Oset12, Oset16 un TRRS20 elektro motocikli bērniem un GasGas 125cc iekšdedzes motocikls pieaugušajiem. Iznomā motociklus saviem pirmajiem treniņiem aplikācijā BOOKLA
Nodarbības vada treneri: Kaspars Karls & Kristaps Ķīlis 

KĀ un KAD mēs trenējamies?

Treniņi notiek grupās, kas tiek iedalītas pēc braucēju meistarības, vecumiem, motocikla izmēra un sportiskajiem mērķiem  

RŪĶI grupa (BASIC, AGE 3-6): (Uzdevumi balstās uz rotaļu metodēm/ pirmsskolas vecumam 3-6 gadi)

FUN grupa (BASIC, AGE 7+): (Trenēšanās balstīta uz jautru brīvā laika pavadīšanu/ apgūt motobraukšanu/ bez nopietniem sportiskiem nolūkiem, vecums sākot no 7+)

RACING grupa (ADVANCED, AGE 7+): (Trenējamies sacensību rezultātam/ dalībnieks ir motivēts un ar mērķi sasniegt rezultātus sacensībās savu spēju robežās)

RACING INDIVIDUAL grupa (ADVANCED, AGE 7+): (Piestrādājam papildus individuāli un niansēti, iedziļinoties katra braucēja vajadzībās, īpaši motivētiem braucējiem, papildus esošajām grupām varam izveidot mazākas atsevišķas grupas 2-3 dalībnieki, vienojoties par atsevišķu dienu/laiku/ samaksu) 

  • Pirmdien, 18:00-19:30, Sigulda – Advanced – RACING grupa
  • Otrdien, 17:30-18:30, Sigulda – Basic – RŪĶI grupa
  • Otrdien, 18:30-20:00, Sigulda – Basic – FUN grupa
  • Trešdien, 18:00-19:00, Saurieši – Basic – FUN grupa
  • Trešdien, 19:00-20:30, Saurieši – Advanced – RACING grupa
  • Ceturtdien, 18:00-19:30, Sigulda – Advanced – RACING grupa  

Iznomā motociklu BOOKLA aplikācijā

CIK maksā treniņi?

KUR mēs trenējamies? 

Mums ir četras dažādas trases: Stīveros, Jūdažos, Peltēs un Sauriešos. Treniņu vieta katru nedēļu tiek mainīta, pielāgojoties laikapstākļiem un lai dažādotu nodarbību procesu. Treniņa vieta tiek izsūtīta iknedēļas nodarbību grafikā "Moto treniņi" WhatsApp grupā.