“Sigulda Racing Team” saņem balvu “Gada sporta organizācija 2023”

2024-03-21

15.martā Siguldas koncetrzālē "Baltais flīģelis" labākajiem novada sportistiem, komandām un treneriem tika pasniegtas "Siguldas novada Gada balvas sportā 2023". Motoklubs "Sigulda Racing Team" par aizvadīto 2023.gadu saņēma četras balvas. Nominācijā "Gada sporta organizācija" balvu saņēma motoklubs "Sigulda Racing Team" par sasniegumiem 5 gadu garumā, piesaistot ap 200 jauniešus mototriāla treniņiem, kā arī organizējot sacensības un attīstot mototriālu Siguldas novadā. Savukārt par izcīnītiem Latvijas Bērnu čempionāta tituliem mototriālā 2023.gada sezonā balvas no Siguldas novada pašvaldības domes priekšsēdētāja Linarda Kumska saņēma Jēkabs Matisāns, Renārs Starcevs un Dāvids Beinerts.

Motoklubs "Sigulda Racing Team" Latvijas klubu čempionātā mototriālā izcīnīja 2. vietu 2023.gada sezonā. Kopumā 2023.gadā motoklubu pārstāvēja 48 licencēti sportisti mototriālā, motokrosā un enduro.

Motokluba biedri 2023.gadā debitēja arī jaunās motosporta disciplīnās - motokrosā un enduro. Tā piemēram, arī motokrosā tika izcīnītas godalgotas vietas, ne tikai mototriālā, piemēram Inguss Supe izcīnīja goda pjedestālus Nacionālā kausā motokrosā un Cross Country enduro disciplīnas sacensībās gan sacensību posmos, gan sezonas kopvērtējumā, kā arī debitēja starptautiskās FIM Superenduro sacensībās, izcīnot augsto 3.vietu.

Motoklubs 2023.gadā svinēja 5 gadu pastāvēšanas jubileju, godinot speciālā pasākumā 8 goda biedrus, kuri startē klubā kopš tās dibināšanas un joprojām ir aktīvi arī 2023.gada sezonā, startējot sacensībās.

Motoklubs sadarbībā ar biedrību "RA Siltumnīca" organizēja "Tēvu dienas" pasākumu, kur Siguldas novada bērniem un vecākiem bija iespēja iepazīties ar mototriāla sporta veidu. Pasākums bija ļoti apmeklēts, pulcējot vairāk kā 100 interesentus.

Motoklubs 2023.gadā noorganizēja 5 "Minikausa", 5 "Ziemas kausa" un 1 Latvijas čempionāta sacensības mototriālā, kurā kopumā startēja vairāk kā 100 bērni, jaunieši un amatieri mototriāla sporta veidā.

Lepojamies ar sasniegumiem!